Pokoje gościnne w Mikoszewie

Zapraszamy na wakacje nad morzem
Prezentacja Prezentacja Prezentacja Prezentacja
Zapraszamy do Mikoszewa

ZAPRASZAMY NAD MORZE (na wczasy, Sylwestra lub z innej okazji) do Mikoszewa, urokliwej miejscowości na Mierzei Wiślanej. Wypoczynek na plaży, spacery po lesie lub wycieczka do ujścia Wisły - to wszystko czeka na naszych gości.

DO WYNAJĘCIA POSIADAMY pokoje dwu i czteroosobowe (1x2; 4x4).

Każdy POKÓJ WYPOSAŻONY jest w: TV, łazienkę z prysznicem, aneks kuchenny (lodówka, kuchenka gazowa, naczynia, sztućce) oraz bezprzewodowy internet.

Wszystkie pomieszczenia są nowo wybudowane, pięknie wykończone w drewnie. Każde z nich jest 2 - kondygnacyjne; na parterze znajduję się mały salonik z aneksem kuchennym i łazienką. Na piętrze usytuowano sypialnie - zapewnia to pełen komfort pobytu. Pokoje są całoroczne (centralne ogrzewanie), więc zapraszamy przez cały rok.

Naszym gościom OFERUJEMY PONADTO (w cenie pobytu): rowery, grill, miejsce parkingowe.

CENNIK:

  • pokój 2 osobowy: 60 - 70 zł
  • pokój 4 osobowy: 120 - 140 zł
Ceny za dobę pobytu.

Mikoszewo jest urokliwą miejscowością położoną na prawym brzegu Wisły (tuż przy ujściu jej wód do Zatoki Gdańskiej), na malowniczych terenach Mierzei Wiślanej. Oprócz oczywiście wypoczynku na plaży (także strzeżonej), prawdziwą atrakcję stanowią przejażdżki kolejką wąskotorową wzdłuż Mierzei (na trasie Mikoszewo - Stegna - Sztutowo).

Nasza miejscowość stanowi ponadto znakomitą bazę wypadową przy organizowaniu wycieczek do:
  • Gdańska (ok. 35 km)
  • Malborka (ok. 45 km)
  • Krynicy Morskiej (ok. 33 km)
ZAPRASZAMY.